Pridruži se naši ekipi

Prijava do:

12. 6. 2024

Mesto dela:

➡️ INFORMATIK VII/1 - M/Ž

RAZPIS JE OBJAVLJEN NA ZRSZ

ZRSZ

Prijava do 12. 6. 2024

OPIS DELOVNEGA MESTA

Opis del in nalog

- SKRB ZA INFORMACIJSKE SISTEME TEHNOLOŠKEGA PARKA, - VZDRŽEVALNA DELA NA INFORMACIJSKIH SISTEMIH, - POMOČ UPORABNIKOM, - VODENJE DELAVNIC, - SKRB ZA ORGANIZACIJO DELA V TEHNOLOŠKEM PARKU, - IZVAJANJE PROGRAMOV ZA RAZLIČNE CILJNE SKUPINE, - POMOČ IN SVETOVANJE UPORABNIKOM, - KOMUNIKACIJA Z UPORABNIKI, - IZVAJANJE DELAVNIC ZA CILJNE SKUPINE.

Nudimo

Trajanje zaposlitve:

določen čas oz. 31.12.2024

Poskusno delo: 3 mes.

Delovni čas: 40 ur/teden

Urnik dela: dopoldan

Pričakujemo

Izobrazba:

visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd.; Splošne izobraževalne aktivnosti/izidi

Alternativna izobrazba:

visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Informacijske in komunikacijske tehnologije (IKT), podrobneje neopredeljeno

Delovne izkušnje: 1 mes

Vozniško dovoljenje: B

Znanje jezikov:

angleški jezik: razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro

slovenski jezik: razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Računalniška znanja:

urejevalniki besedil - osnovno

delo s preglednicami - osnovno

delo z bazami podatkov - osnovno

programiranje - osnovno

poznavanje računalniških omrežij - osnovno

poznavanje operacijskih sistemov - osnovno

računalniško oblikovanje - osnovno

Drugo

-komunikativnost, -organizacijske sposobnosti.

Način prijave

kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Kontakt za kandidata

Kontaktna oseba:

TEHNO PARK CELJE

Telefon: 03 828 20 90

E-naslov: anita.beljakovic@celje.si

Naslov:

Gubčeva ulica 1 , 3000 CELJE

Prijavi se na Tehnopark novice

S prijavo na e-novice se strinjam z obdelavo mojih osebnih podatkov v tržne namene.